Neplatiči, dlužníci a úvěry

Mezi ty, kteří by si rádi zřídili v bance úvěr a nemohou, patří i dlužníci či neplatiči. Bankovní podmínky jsou totiž velice přísné a měli-li jste v minulosti problémy se splácením a octli se v registru dlužníků, bankovní úvěr Vám bude zcela jistě zamítnutý. Banky se totiž snaží minimalizovat počet neplatičů a tak těm, kteří patří mezi potenciální rizikové klienty úvěr rovnou zamítnou. Řešení je snadné.

Existuje u nás skutečně velké množství nebankovních společností a mnoho jich je také kvalitních. Nemusíte mít obavy, že by Vám byl úvěr zamítnutý, jelikož tyto společnosti se specializují převážně na ty, kteří si úvěr v bance dovolit nemohou. Nebankovní společnosti jsou dnes již na vysoké úrovni a mají bohaté zkušenosti. Působí na trhu řadu let a vědí, co dnešní klienti očekávají. Počet klientů a je velký, firmy jsou renomované. Nemusíte tak ze zřízení úvěru mít žádný strach.

Půjčky bez registru jsou produktem, který je přímo určen těm, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit kvůli záznamu v registru dlužníků. Jak je z názvu produktu patrné, u půjčky bez registru není nahlíženo do registru dlužníků. Nezáleží tak na tom, zda máte nějaké dluhy a pokud ano, jak jsou vysoké.

Existují i půjčky bez registru. Ty jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují peníze skutečně rychle. Jsou oblíbené i u těch, kteří potřebují úvěr rychle. Žádná banka totiž expresní zřízení úvěru nenabízí, kvůli kontrole dokladů to trvá i déle než týden. Půjčky bez registru ihned Vám budou zřízeny bez jakéhokoli čekání.

Typickým příkladem je smart půjčka, která je k dispozici až do výše 50 tisíc Kč. Je nabízena bez nahlížení do registru dlužníků, zřízení je rychlé. Smart půjčka patří mezi oblíbené a vysoce hodnocené nebankovní produkty.

Comments are closed.