Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Půjčky jsou mnohé. Máte-li dobrou bonitu, můžete si vybírat, ale pokud víte, že v tomto ohledu nemůžete prokázat takovou bonitu, jakou by si většina poskytovatelů představovala, je tu nebankovní půjčka pro problémové klienty. Nebankovní půjčka pro problémové klienty má pomáhat všem, kteří si chtějí půjčit středně velkou půjčku, a to i když případně mají nízké příjmy a jejich bonita je malá. I tak vám poskytovatel pomůže. Bude-li prokázání vaší schopnosti splácet nedostatečné, bude vyžadován spoludlužník.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty online

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je finanční produkt, se kterým si můžete půjčit částku od 4 000 do 5 000 Kč na dobu osmi či třinácti měsíců. Hlavními podmínkami pro získání půjčky je plnoletost a pravidelný měsíční příjem, který však nemusí být nijak velký. Může pocházet i ze starobního či invalidního důchodu, případě z mateřských dávek. Pouze v případě nedostatečném prokázání bonity budete potřebovat spoluručitele. Kromě snadné dostupnosti půjčky jsou jejími výhodami skutečnost, že během celého vyřízení nemusíte kamkoliv chodit. Nepotřebujete čas na běhání po pobočkách a shánění potvrzení. Poskytovatel po vás žádné nevyžaduje. Peníze z půjčky jsou libovolně využitelné a při řádném splácení máte možnost půjčku refinancovat. Pro vyřízení půjčky budete potřebovat akorát občanský průkaz a libovolný druhý doklad totožnosti.

Pro koho je nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je určená všem lidem, kteří si chtějí půjčit středně velkou půjčku do 50 000 Kč na 8 nebo 13 měsíců. Půjčka nemá náročné podmínky a je celkově jednoduchá i na vyřízení. Žadatel kvůli půjčce nemusí nikam chodit. Půjčka je určená pro dospělé lidi s pravidelným měsíčním příjmem, který může být ze zaměstnání, OSVČ, ale také důchodu, popřípadě mateřských dávek .

Nezávazná online žádost o půjčku do 50 000 Kč: