Americká hypotéka

Určitě znáte standardní hypotéku. Víte však, co to je americká hypotéka? Americká hypotéka je velice oblíbený druh úvěru, který se od běžné hypotéky liší především v tom, že je bezúčelový. Americká hypotéka je velice oblíbená, protože díky tomuto úvěru budete mít možnost získat půjčku až 1 000 000 Kč, což běžné banky ani nebankovní společnosti obvykle nenabízí.

My Vám nabídneme možnost zřízení americké hypotéky, tedy půjčky bez jakéhokoli účelu. Nemusíte nikde udávat, co s vynaloženými penězi uděláte, je to jen Vaše volba. Oproti běžné hypotéce nemusíte peníze vynaložit jen na nákup, prodej či opravu nemovitosti, můžete si koupit cokoliv.

Jak si zřídit americkou hypotéku, kterou nabízíme? Je to velice jednoduché. Stačí vyplnit krátký formulář, uvedený níže. Poté počkáte, než bude půjčka schválena. Obvykle to trvá během několika minut. Peníze tak můžete dostat obvykle ještě v den žádosti o půjčku.


Výhody americké hypotéky:

  • Půjčka na cokoli
  • Půjčka ve výši od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč
  • Nenahlížíme do registru dlužníků
  • Vyřízení trvá jen chvíli
  • Stovky spokojených klientů

Chcete-li si zřídit naši americkou hypotéku a přidat se ke stovkám spokojeným klientů, stačí vyplnit krátký formulář se žádostí o půjčku. Je to skutečně jednoduché a trvá to jen několik minut!